Wesoła Całka

Prawdziwa logika wynika z irracjonalności

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Czego nauczył mnie Justin Bieber? Że idiotów wśród nas nie brakuje.

Kontunuując tematykę gówniano-muzyczną, spotkałem się z opiniami tej treści: "Justin to nie tylko muzyka, jego teksty niosą ze sobą ponadczasowe wartości".

Te "ponadczasowe wartości" to łącznie 4 słowa w 2 sentencjach:

"Believe" i "Never say never" - iście zajebiście. Dobrze, że Mickiewicz, Tetmajer i Norwid umarli, bo zzielenieliby z zazdrości.

Samo hasło "Never say never" przypomina mi raczej slogan reklamowy Adidasa (tam było "Impossible is nothing"), znacznie uproszczony, aby trafić do jednocyfrowego IQ słuchaczek.

Co do drugiej sentancji. Jeżeli za ponadczasową tresć uzamy słowo "Believe", albo Bejbe bejbe UUUU, to tracę wiarę w ówczesną młodzież. Nie dosyć, że takie teksty w muzyce (warto uwierzyć w siebie i wszystko się może zdarzyć) przejawiają się już od prawie wieku, to jeszcze zostały wyprane ze "zbędnych wartości".

Czego nauczył Cię Justin Bieber? Że geografia jest nieistotna. Według niego wczorajszy koncert odbywał się w Rosji. Ale to nieistotne. Justin powinien Ci uświadomić jedną rzecz: jeżeli mówisz, że jego teksty (których notabene sam nie pisze) niosą ponadczasowe wartości, które uczą i wychowują, wiedz jedno - jesteś idiotką! Złożoność przekazu mogłaby odebrać również średniointeligentna małpa.

Tekst, który uczy i wychowuje to Stairway to heaven. Każdy interpretuje go na swój sposób. Przepraszam wszystkich z IQ powyżej 15, że porównałem Zeppelinow do JB.

26.03.2013 o godz. 10:53
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Les-Paul-Girl
28.03.2013, 19:31
Les-Paul-Girl napisał(a):
Kocham tę piosenkę, to po prostu dzieło sztuki. A co do Bieberka... takie gwiazdki po prostu przeminą, a dobra muzyka pozostaje. Co nie zmienia faktu, że nic nie mam do kogoś, kto uznaje te teksty za mądre. Ma prawo.

Izz99
27.03.2013, 17:42
Izz99 napisał(a):
Nie rozumiem osób w moim wieku. Jak w ogóle można słuchać czegoś takiego jak Justin bieber? Dlatego w 100% się z tobą zgadzam. Już wielokrotnie czytałam teksty piosenek biebera i nie wiem co 13latki czy starsze lub młodsze w nim widzą (choć sama mam 13 lat to uważam muzykę biebra za kompletne dno). Jeśli według nich muzyka tego piosenkarza daje przekaz, to ja chyba idę konstruować maszynę do teleportowania się w czasie, bo nie mam zamiaru ty żyć... ._.

WesolaCalka
26.03.2013, 17:23
WesolaCalka napisał(a):
Zależy co uznasz za prawdziwą muzykę. Z nowszych płytek całkiem do gustu przypadło mi Kings of Leon :)

Seriously
26.03.2013, 16:45
Seriously napisał(a):
Podniecają się dzieci byle jakim " piosenkarzem ".
Gdzie się podziała prawdziwa muzyka się pytam. ._.
WesolaCalka
Wesoła Całka
O mnie: Mam dosyć wszechobecnej gimbazy, niezrozumienia 15latek i twierdzenia, że każda z nich jest wyjątkowa, a wszystkie zachowują się tak samo. Będzie śmiesznie i cynicznie. Gimbusie! Jeżeli myślisz, że nikt Cie nie rozumie to masz rację! Bo wszyscy mają to gdzieś :)
statystyki
sekcja użytkownika
Pieprzone Google zabrania mi umieszczania linków do stron które lubię - ich właściciele zgłaszali mi, że się przypieprzyliście do nich o linki tutaj!
Apel do pracowników Google - przestańcie się wyżywać na ludziach! Widać za mało seksu i za dużo Justina!

Polecam wszystkim:

Wkurwiają mnie korporacje i urzędy... ich pracownicy myślą, że mogą wszystko, a cierpią na tym zwykli ludzie.